Miska i kompakt WC Roca Access A342236000
Roca Access A342236000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Access A342236000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca A342236000 Access WC ścienna biała spłuczka i pokrywa nie wchodzą w z | 640 zł |
Miska Wc Roca Victoria Dla Niepełnosprawnych Poziom | 627 zł |
ROCA A342236000 VICTORIA / Dostępna łazienka WC Miska kompaktowa z odpływe | 637 zł |
Roca Dostępna Łazienka Miska Wc o wysokości 48cm do kompaktu A342236000 | | 640 zł |
Roca WC A342236000 | 563 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości miski i kompakta wc Roca Access A342236000:
- Spłuczka może być sprzedawana oddzielnie
- Dodatkowo w zestawie sedes z pokrywą
PolecamyPorównaj w tabeli →