Miska i kompakt WC Omnires Tampa TAMPAMWBP
Zdjęcia 4 |
Omnires Tampa TAMPAMWBP |
|
Typ spłukiwania: wir.
Wc może być sprzedawany bez siedzenia z pokrywą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Tampa TAMPAMWBP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Miska WC wisząca Omnires Tampa z deską wolnoopadającą biały połysk | 639 zł |
Miska WC z deską Omnires Tampa biały połysk (BP) TAMPAMWBP | 717 zł |
Omnires Tampa Miska + Deska Biały TAMPAMWBP | 563 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →