Miska i kompakt WC Roca Gap Round A3420N7000
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Roca Gap Round A3420N7000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Gap Round A3420N7000
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca The Gap Round A3420N7000 kubek do WC z podwójnym wyjściem 37 x 60 x 7 | 738 zł |
Roca Miska kompaktowa Roca Gap round Rimless bez deski bez zbiornika A3420 | 759 zł |
Miska Kompaktowa Wc Bezkołnierzowa Roca Gap Round | 725 zł |
ROCA A3420N7000 GAP ROUND Miska WC do kompaktu Rimless 60 cm, wersja przyś | 737 zł |
Roca Gap Round Toaleta WC kompaktowa 60x37x79 cm bez kołnierza Rimless bia | 739 zł |
Roca Gap Round Rimless A3420N7000 | 674 zł |
Roca Miska kompaktowa Roca Gap round Rimless bez deski bez zbiornika A3420 | 849 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →