Miska i kompakt WC Roca Meridian A34624L000
Roca Meridian A34624L000 |
|
Technologia bezkołnierzowa - brak obrzeża po wewnętrznej stronie miski
Dodatkowo toaletę można wyposażyć w deskę sedesową z pokrowcem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Meridian A34624L000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca MERIDIAN Puchar podwieszany z poziomym wyjściem 360 x 560 x 400 mmA34 | 959 zł |
Roca Miska WC wisząca Roca Meridian Rimless bez deski A34624L000 | 999 zł |
Miska podwieszana WC MERIDIAN Rimless | 940 zł |
ROCA A34624L000 MERIDIAN Miska 56cm WC podwieszana Rimless BEZ DESKI | 967 zł |
Roca Meridian-N Toaleta WC 56x36 cm bez kołnierza biała z powłoką A34624LS | 1 109 zł |
Roca Miska WC wisząca Roca Meridian Rimless Supraglaze bez deski A34624LS0 | 1 089 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →