Kabina prysznicowa REA Fargo Black 120x90
Zdjęcia 5 |
REA Fargo Black 120x90 REA-K3214 |
|
Uchwyty mosiężne, profil aluminiowy. Powłoka Easy Clean po jednej stronie szkła.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Fargo Black 120x90
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea kabina fargo black 90x120 u | 2 069 zł |
Rea Kabina prysznicowa Fargo 90x120 Black Mat | 1 749 zł |
Kabina Prysznicowa Uchylna Czarna Fargo 90x120 Rea | 2 069 zł |
REA-K3214 KABINA PRYSZNICOWA FARGO 90X120 BLACK MAT | 1 749 zł |
Rea Kabina prysznicowa Rea Fargo 90x120 Black Mat | 1 749 zł |
Kabina prostokątna czarne profile 90x120 Rea Fargo Lewa RABAT10WSKLEPIE | 1 749 zł |
Modyfikacje REA Fargo Black
Ceny na REA Fargo Black |
---|---|---|---|---|
REA Fargo Black 90x90 | od 1 459 zł | 3 oferty | ||
REA Fargo Black 100x80 | od 1 629 zł | 1 oferta | ||
REA Fargo Black 120x90 | od 1 749 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →