Miska i kompakt WC REA Carlo Mini Flat REA-C2760
Zdjęcia 30 |
REA Carlo Mini Flat REA-C2760 |
|
Deska sedesowa z pokrywą może być sprzedawane osobno
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Carlo Mini Flat REA-C2760
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Miska WC Rea Carlo Mini Rimless Flat czarny REA-C8936 | 1 069 zł |
Misa WC Carlo Umywalka Cleo + Bateria Korek | 1 661 zł |
Miska WC Rea Carlo wisząca Mini Rimless z deską duroplast, metalowe zawias | 1 229 zł |
Misa Wc Podwieszana Carlo Flat Mini Gold/Black | 1 499 zł |
REA-C2760 Misa Wisząca WC 49cm Bezrantowa + Deska wolnoopadająca slim - CA | 599 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →