Zestaw podtynkowy Viega Prevista Dry 771973
Zdjęcia 5 |
Viega Prevista Dry 771973 |
|
Rama (30x30 mm) malowana proszkowo. Ustawienia fabryczne dla małego spłukiwania: 3 litry, regulowane od 2 do 4 litrów. Fabryczne ustawienia dla pełnego spłukiwania: 6 litrów, regulowane od 3,5 do 7,5 litra.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Viega 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Viega.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Viega Prevista Dry 771973
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prevista Dry 771973 element toaletowy 1120 mm | 720 zł |
Stelaż WC podtynkowy Viega 3000664 | 629 zł |
VIEGA 771973 Prevista Dry-stelaż WC 1120x490 mm | 775 zł |
Stelaż WC podtynkowy Viega 3000664 | 629 zł |
Viega Prevista Dry stelaż podtynkowy WC standard H112 cm 771973 - odbiór o | 645 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →