Інсталяція для туалету Viega Prevista Dry 771973
Фото 5 |
Viega Prevista Dry 771973 |
|
Рама (30х30 мм) з порошковим напиленням. Заводські налаштування малого об'єму змиву: 3 л., з регулюванням від 2 до 4 л. Заводські налаштування повного об'єму змиву: 6 л., з регулюванням від 3.5 до 7.5 л.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viega 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viega.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Viega Prevista Dry 771973
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Prevista Dry 771973 element toaletowy 1120 mm | 720 zł |
Stelaż WC podtynkowy Viega 3000664 | 629 zł |
VIEGA 771973 Prevista Dry-stelaż WC 1120x490 mm | 775 zł |
Stelaż WC podtynkowy Viega 3000664 | 629 zł |
Viega Prevista Dry stelaż podtynkowy WC standard H112 cm 771973 - odbiór o | 645 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →