Унітаз REA Carlo Mini Flat REA-C2760
Фото 30 |
REA Carlo Mini Flat REA-C2760 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Carlo Mini Flat REA-C2760
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Miska WC Rea Carlo Mini Rimless Flat czarny REA-C8936 | 1 069 zł |
Misa WC Carlo Umywalka Cleo + Bateria Korek | 1 661 zł |
Miska WC Rea Carlo wisząca Mini Rimless z deską duroplast, metalowe zawias | 1 229 zł |
Misa Wc Podwieszana Carlo Flat Mini Gold/Black | 1 499 zł |
Rea wc - carlo mini rimless duropla/flat/zm gold/black | 1 299 zł |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →