Rowerek biegowy PUKY LR 1L Br
Zdjęcia 5 |
PUKY LR 1L Br |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PUKY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PUKY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PUKY LR 1L Br
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Puky LR 1 L Br Kinder Laufrad rosa/pink partB083K72Q5G | 501 zł |
Puky LR1 BR Balance Bike With Brake Light grey 00003098 | 496 zł |
Puky, Czerwony rowerek biegowy LR 1L Br 4046 | 559 zł |
Rower biegowy dla dzieci PUKY LR1L BR | 540 zł |
Puky LR 1Br Laufrad Standard mit Luft-Bereifung und Bremse rot 4046 | 609 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości roweru dziecięcego PUKY LR 1L Br:
- Stojak parkingowy
PolecamyPorównaj w tabeli →