Rower dziecięcy PUKY Youke 18
Zdjęcia 11 |
PUKY Youke 18 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PUKY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PUKY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PUKY Youke 18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Puky Youke 18-1 aluminiowy rower dzieciÄcy zielony 4365 | 1 476 zł |
Puky Youke 18" Kids Bike Navy Blue 00004362 | 1 261 zł |
Puky Youke 18" Classic aluminiowy rower dziecięcy retro różowy 4339 | 1 215 zł |
Puky Youke 18" Classic aluminiowy rower dziecięcy retro zielony 4340 | 1 215 zł |
Puky Youke 18 aluminiowy rower dziecięcy Gutsy zielony 4351 | 1 141 zł |
Modyfikacje PUKY Youke 18
Ceny na PUKY Youke 18 |
---|---|---|---|---|
PUKY Youke 12 | od 1 029 zł | 4 oferty | ||
PUKY Youke 16 | od 1 039 zł | 5 oferty | ||
PUKY Youke 18 | od 1 141 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →