Дитячий велосипед PUKY LS-Pro 16-1
Фото 5 |
PUKY LS-Pro 16-1 16 "18 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY LS-Pro 16-1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Puky LS-Pro 16-1 Kids Bike Silver/Blue 00004421 | 1 448 zł |
Puky LS-Pro 16-1 Alu Kids Bike Silver/Orange 00004420 | 1 448 zł |
Puky LS-Pro 16-1 Alu Kids Bike Silver/Berry 00004422 | 1 696 zł |
Модификації PUKY LS-Pro 16-1
Ціни на PUKY LS-Pro 16-1 |
---|---|---|---|---|
PUKY LS-Pro 16-1 | від 1 448 zł | 3 пропозиції | ||
PUKY LS-Pro 18-1 | від 1 522 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →