Біговел PUKY LR M
Фото 4 |
PUKY LR M |
|
Цей біговел може послужити відмінним рішенням для вироблення почуття рівноваги у найменших діточок. Підходить для використання від 2-х річного віку, але максимальна вага дитини при цьому не повинен перевищувати 25 кг. Рама алюмінієва і занижена, що дозволяє маляті стійко торкатися землі. Широка підніжка дозволяє також використовувати модель в якості дитячого самоката. Для підстроювання під ріст дитини сидіння і кермо можна відрегулювати по висоті. Ручки на кермі оснащені бічними обмежувачами щоб уникнути зісковзування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PUKY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PUKY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY LR M
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Puky 4061 LR M rowerek dla dzieci | 339 zł |
Puky LR M Balance Bikes Rose 2+ Years 00004061 | 387 zł |
Puky LR M Classic ROWEREK Biegowy z koszykiem 4095 Niebieski | 499 zł |
Rowerek biegowy PUKY LR M /fioletowy/ | 309 zł |
Puky LR M Classic Draisienne Bleu 4095 | 539 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →