Беговел PUKY LR 1L
Фото 3 |
PUKY LR 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PUKY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PUKY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY LR 1L
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Puky LR 1L rowerek biegowy standardowy z oponami pneumatycznymi 4024 | 519 zł |
Puky Lr 1 L Balance Bike Red 00004024 | 409 zł |
Rowerek Biegowy Puky Lr 1 - Czerwony | 545 zł |
PUKY LR 1 bezpieczny stylowy rower biegowy kierownica i siodełko z regulac | 540 zł |
Puky Rowerek biegowy LR 1L różowy/różowy 78727 | 540 zł |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого велосипеда PUKY LR 1L:
- Підставка для паркування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →