Дитячий велосипед Smoby Baby Driver (741502)
Фото 3 |
Smoby Baby Driver |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smoby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smoby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smoby Baby Driver
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smoby - Rower trójkołowy dla niemowląt plus szary Ewolucyjne dziecko na 10 | 596 zł |
Smoby Tricycle Baby Driver Comfort Plus Posrebrzany 7600741502 | 652 zł |
Smoby SMOBY Rowerek Baby Driver Comfort zielono różowy | 166 zł |
Smoby 7600741500 Rowerek Baby Driver Komfort 7600741500 NiebieskiNiebieski | 584 zł |
Smoby 7600741501 Rowerek Baby Driver Komfort 7600741501 RóżowyRóżowy | 537 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого велосипеда Smoby Baby Driver:
- Регулювання сидіння
РекомендуємоПорівняти в таблиці →