Rower dziecięcy Smoby Baby Driver (741502)
Zdjęcia 3 |
Smoby Baby Driver |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smoby 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smoby.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smoby Baby Driver
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smoby - Rower trójkołowy dla niemowląt plus szary Ewolucyjne dziecko na 10 | 596 zł |
Smoby Tricycle Baby Driver Comfort Plus Posrebrzany 7600741502 | 653 zł |
Smoby SMOBY Rowerek Baby Driver Comfort zielono różowy | 166 zł |
Smoby 7600741500 Rowerek Baby Driver Komfort 7600741500 NiebieskiNiebieski | 582 zł |
Smoby 7600741501 Rowerek Baby Driver Komfort 7600741501 RóżowyRóżowy | 538 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości roweru dziecięcego Smoby Baby Driver:
- Regulacja siedzenia
PolecamyPorównaj w tabeli →