Rowerek biegowy PUKY LR 1L
Zdjęcia 3 |
PUKY LR 1L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PUKY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PUKY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PUKY LR 1L
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Puky LR 1L rowerek biegowy standardowy z oponami pneumatycznymi 4024 | 519 zł |
Puky Lr 1 L Balance Bike Red 00004024 | 409 zł |
Puky, rowerek biegowy LR 1L 4001 | 519 zł |
PUKY LR 1 bezpieczny stylowy rower biegowy kierownica i siodełko z regulac | 540 zł |
Puky 4001 - LR 1 L - koło biegowe | 519 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości roweru dziecięcego PUKY LR 1L:
- Stojak parkingowy
PolecamyPorównaj w tabeli →