Біговел Milly Mally Dragon
Фото 6 |
Milly Mally Dragon |
|
Дитячий біговий велосипед з гумовими 10-дюймовими колесами. Підходить для дітей старше 2 років, яких потрібно навчити тримати рівновагу перед тим як пересадити на більш "дорослі" моделі. Для налаштування під ріст дитини сидіння і кермо можна регулювати в декількох передвстановлених позиціях. Рама виконана із сталі, ручки на кермі – пластикові і нековзні. Над колесами передбачені широкі крила для захисту дитини від бруду і бризок. На ринку біговел представлений у 6 колірних рішеннях, так що підібрати підходящу за кольором рішення не складе труднощів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milly Mally 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milly Mally.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milly Mally Dragon
Усі ціни 159 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Milly Mally Dragon Draisienne z hamulcem od 2 do 4 lat zielony | 203 zł |
Rowerek biegowy MILLY MALLY Dragon Czerwono-czarny | 120 zł |
Rowerek biegowy Milly Mally Dragon Candy 2652 niebiesko-różowy DZI-ZPOJ-ML | 170 zł |
Rowerek biegowy MILLY MALLY Dragon Czerwono-czarny | 120 zł |
Milly Mally Rowerek biegowy Dragon niebiesko-pomarańczowy MILLY MALLY | 169 zł |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого велосипеда Milly Mally Dragon:
- Призначений для дітей вагою до 20 кг
- Наявність ручного гальма уточнюйте при покупці
РекомендуємоПорівняти в таблиці →