Rowerek biegowy Milly Mally Dragon
Zdjęcia 6 |
Milly Mally Dragon |
|
Rower dla dzieci na bieżni z gumowymi kołami 10''. Odpowiedni dla dzieci powyżej 2 roku życia, które muszą być nauczone zachowania równowagi przed przeszczepieniem do bardziej „dorosłych” modeli. Siedzisko i kierownicę można regulować w kilku zaprogramowanych pozycjach, aby dostosować się do wzrostu dziecka. Rama wykonana jest ze stali, kierownica jest plastikowa i antypoślizgowa. Nad kołami znajdują się szerokie błotniki, które chronią dziecko przed brudem i zachlapaniem. Na rynku rowerki biegowe prezentowane są w 6 kolorach, więc nie będzie trudno wybrać rozwiązanie pasujące do koloru.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milly Mally 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milly Mally.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milly Mally Dragon
Wszystkie ceny 142 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Milly Mally Dragon Draisienne z hamulcem od 2 do 4 lat zielony | 203 zł |
Rowerek biegowy MILLY MALLY Dragon Czerwono-czarny | 120 zł |
Rowerek biegowy Milly Mally Dragon Candy 2652 niebiesko-różowy DZI-ZPOJ-ML | 170 zł |
Rowerek biegowy MILLY MALLY Dragon Czerwono-czarny | 120 zł |
Milly Mally Rowerek biegowy Dragon niebiesko-pomarańczowy MILLY MALLY | 169 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości roweru dziecięcego Milly Mally Dragon:
- Przeznaczony dla dzieci o wadze do 20 kg
- Przy zakupie określ obecność hamulca ręcznego
PolecamyPorównaj w tabeli →