Rower dziecięcy PUKY LS-Pro 16-1
Zdjęcia 5 |
PUKY LS-Pro 16-1 16 "18 " |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PUKY LS-Pro 16-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Puky LS-Pro 16-1 Kids Bike Silver/Blue 00004421 | 1 448 zł |
Puky LS-Pro 16-1 Alu Kids Bike Silver/Orange 00004420 | 1 448 zł |
Puky LS-Pro 16-1 Alu Kids Bike Silver/Berry 00004422 | 1 696 zł |
Modyfikacje PUKY LS-Pro 16-1
Ceny na PUKY LS-Pro 16-1 |
---|---|---|---|---|
PUKY LS-Pro 16-1 | od 1 448 zł | 3 oferty | ||
PUKY LS-Pro 18-1 | od 1 522 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →