Rowerek biegowy PUKY LR Light
Zdjęcia 8 |
PUKY LR Light |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PUKY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PUKY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PUKY LR Light
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Puky LR Light Balance Bike Retro Blue 00004140 | 735 zł |
Puky LR Light Balance Bike Pink Berry 4141 | 704 zł |
Puky LR Light Balance Bikes Pastel Green 4142 | 870 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →