Rower dziecięcy PUKY Youke 16
Zdjęcia 6 |
PUKY Youke 16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PUKY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PUKY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PUKY Youke 16
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Puky Youke 16-1 aluminiowy rower dziecięcy ultramarine niebieski 4232 | 1 434 zł |
Puky Youke 16" Kids Bike Pink 00004234 | 1 217 zł |
Puky Youke 16-1 aluminiowy rower dziecięcy zielony 4235 | 1 434 zł |
Puky Youke 16" aluminiowy rower dziecięcy Breezy niebieski 4237 | 1 107 zł |
Puky Youke 16" aluminiowy rower dziecięcy Perky lila 4239 | 1 341 zł |
Puky Youke 16" Kids Bike Navy Blue 00004232 | 1 039 zł |
Modyfikacje PUKY Youke 16
Ceny na PUKY Youke 16 |
---|---|---|---|---|
PUKY Youke 12 | od 1 033 zł | 3 oferty | ||
PUKY Youke 16 | od 1 039 zł | 6 oferty | ||
PUKY Youke 18 | od 1 144 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →