Rower dziecięcy PUKY Youke 12
Zdjęcia 12 |
PUKY Youke 12 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PUKY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PUKY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PUKY Youke 12
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Puky Youke 12" Classic aluminiowy rower dziecięcy retro różowy 4126 | 1 107 zł |
Puky Youke 12" Kids Bike Rose 00004134 | 1 130 zł |
Puky Youke 12 Niebieski | 1 131 zł |
Puky Youke 12" aluminiowy rower dziecięcy Breezy niebieski 4157 | 1 033 zł |
Modyfikacje PUKY Youke 12
Ceny na PUKY Youke 12 |
---|---|---|---|---|
PUKY Youke 12 | od 1 033 zł | 4 oferty | ||
PUKY Youke 16 | od 1 039 zł | 5 oferty | ||
PUKY Youke 18 | od 1 144 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →