Rowerek biegowy Chicco Red Bullet
Zdjęcia 5 |
Chicco Red Bullet |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chicco Red Bullet
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chicco 1716000000 Rowerek Bez Pedałów dla Dzieci Czerwony/Czarny 2-5 Lat 0 | 218 zł |
Rowerek biegowy Chicco Red Bullet DZI-ZPOJ-CIC-008 | 199 zł |
Chicco Rowerek biegowy Red Bullet 17160 | 218 zł |
Chicco Red Bullet Bike Without Pedals Czerwony Chłopiec | 159 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości roweru dziecięcego Chicco Red Bullet:
- Regulacja wysokości siedziska
PolecamyPorównaj w tabeli →