Wanna Polimat Standard I 120x120 cm (00205)
Zdjęcia 4 |
Polimat Standard I 120x120 120x120 cm130x130 cm |
|
Wanna posiada siedzisko, które może służyć również jako półka na akcesoria prysznicowe
Dodatkowo można go uzupełnić o stelaż z nogami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polimat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polimat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polimat Standard I 120x120 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polimat Wanna narożna Polimat Standard 120x120 cm symetryczna biały połysk | 1 122 zł |
POLIMAT 00205 POLIMAT 00205 Wanna sym. 120x120 STANDARD 1 | 1 121 zł |
Polimat Standard Wanna narożna symetryczna 120x120 cm, biała 00205 - odbió | 1 122 zł |
Modyfikacje Polimat Standard I
Ceny na Polimat Standard I |
---|---|---|---|---|
Polimat Standard I 120x120 cm | od 1 121 zł | 3 oferty | ||
Polimat Standard I 130x130 cm | od 1 219 zł | 1 oferta |
Polecamy