Rower Plumbike Donatella 7B 28 2021
Zdjęcia 28 |
Plumbike Donatella 7B 28 2021 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Plumbike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Plumbike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Plumbike Donatella 7B 28 2021
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski PLUMBIKE Donatella Chica 7B 28 cali damski Biały | 3 000 zł |
Rower miejski PLUMBIKE Donatella Lady 7B 28 cali damski Czarny | 2 600 zł |
Rower miejski damski z bagażnikiem PlumBike 28 cali biały | 3 838 zł |
Rower miejski damski z bagażnikiem PlumBike 28 cali czarny | 3 838 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →