Велосипед Plumbike Donatella 7B 28 2021
Фото 28 |
Plumbike Donatella 7B 28 2021 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Plumbike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Plumbike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Plumbike Donatella 7B 28 2021
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower miejski PLUMBIKE Donatella Chica 7B 28 cali damski Biały | 3 000 zł |
Rower miejski PLUMBIKE Donatella Lady 7B 28 cali damski Czarny | 2 600 zł |
Rower miejski damski z bagażnikiem PlumBike 28 cali biały | 3 838 zł |
Rower miejski damski z bagażnikiem PlumBike 28 cali czarny | 3 838 zł |