Rower Plumbike La Donna 7B 26 2021
Zdjęcia 23 |
Plumbike La Donna 7B 26 2021 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Plumbike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Plumbike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Plumbike La Donna 7B 26 2021
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski PLUMBIKE La Donna Adele 7B 26 cali damski Grafitowy | 2 700 zł |
Rower miejski damski z bagażnikiem PlumBike 26 cali jasnoróżowy | 3 798 zł |
Rower miejski PLUMBIKE La Donna Kim 7B 26 cali damski Różowy | 2 700 zł |
Rower miejski PLUMBIKE La Donna Pearl 7B 26 cali damski Biały | 2 700 zł |
Rower miejski PLUMBIKE La Donna Kim 7B 26 cali damski Różowy | 2 700 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →