Opona letnia Pirelli PZero PZ4 305/35 R21 109Y Bentley
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 305/35 R21 109Y Bentley 305/35 R21 109 Y Bentley |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 305/35 R21 109Y Bentley
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 LS (305/35 R21 109Y) 3768300 | 2 075 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 305/35 ZR21 (109Y) XL BL, PNCS ) 3768300 | 2 104 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 305/35 ZR21 (109Y) XL BL, PNCS ) | 2 130 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero PZ4 305/35 R21 109Y Bentley
Ceny na Pirelli PZero PZ4 305/35 R21 109Y Bentley |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 305/35 R21 109Y Bentley | od 2 075 zł | 3 oferty |
Polecamy