Opona letnia Pirelli PZero 305/35 R21 109Y
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 305/35 R21 109Y 305/35 R21 109 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 305/35 R21 109Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 LS (305/35 R21 109Y) 2679300 | 2 045 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 305/35 ZR21 (109Y) XL B, PNCS ) 2679300 | 2 044 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 305/35 ZR21 (109Y) XL B, PNCS ) | 2 069 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero 305/35 R21 109Y
Ceny na Pirelli PZero 305/35 R21 109Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 305/35 R21 109Y | od 2 044 zł | 3 oferty |
Polecamy