Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 (PSG7130/20)
Zdjęcia 9 |
Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 7000 Seriesz generatorem paryautomatyczny dobór temperaturyautomatyczne wyłączeniepojemnik na kamieńlekki granatowy zielony |
|
Technologia OptimalTEMP - automatycznie dobiera optymalną temperaturę prasowania.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PerfectCare 7000 PSG 7130
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Generator pary PHILIPS PSG7130/20 PerfectCare 7000 Granatowy | 1 069 zł |
Philips PerfectCare 7000 Series Generator pary PSG7130/20 PSG7130/20 | 1 094 zł |
Philips PerfectCare 7000 Series Generator pary PSG7130/20R1 PSG7130/20R1 | 1 091 zł |
Modyfikacje Philips PerfectCare 7000 PSG 7130
Ceny na Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 |
---|---|---|---|---|
Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 | od 1 069 zł | 3 oferty | ||
Philips PerfectCare 7000 PSG 7140 | od 1 099 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →