Monitor Philips 24M1N3200VA 24 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Philips 24M1N3200VA 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 500:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 24M1N3200VA 24 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 24M1N3200VA/01 24 " Monitor Czarny | 748 zł |
Philips Monitor 24M1N3200VA VA 23.8 cala 165Hz HDMIx2 DP Głośniki Pivot | 699 zł |
Monitor Philips Momentum 24M1N3200VA/00 | 757 zł |
Philips Monitor 24M1N3200VA VA 23.8 cala 165Hz HDMIx2 DP Głośniki Pivot | 737 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →