Pamięć RAM Patriot Memory Viper Steel RGB 1x8Gb PVSR48G360C0
Zdjęcia 9 |
Patriot Memory PVSR48G360C0 3200 MHz CL18 3600 MHz CL20 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper Steel RGB 1x8Gb PVSR48G360C0
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steeel RGB 8GB 3600MHz | 121 zł |
Patriot Viper Steel RGB DDR4 8GB 3600 CL20 Czarny | 120 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steeel RGB 8GB 3600MHz PVSR48G360C0 | 120 zł |
Pamięć Patriot Viper Steel RGB, DDR4, 8 GB, 3600MHz, CL20 (PVSR48G360C0) | 120 zł |
Patriot Viper Steel RGB DDR4 8GB 3600 CL20 Czarny | 120 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Viper Steel RGB 1x8Gb
Ceny na Patriot Memory Viper Steel RGB 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel RGB 1x8Gb PVSR48G320C8 | od 117 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel RGB 1x8Gb PVSR48G360C0 | od 120 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →