Długopis Parker Jotter XL K69 Matte Grey CT
Zdjęcia 4 |
Parker Jotter XL K69 Matte Grey CT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Parker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Parker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Parker Jotter XL K69 Matte Grey CT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parker Parker Długopis Jotter XL szary | 95 zł |
Długopis Parker Jotter XL Alexandra Matte Grey - 2068360 | 65 zł |
Długopis JOTTER XL MATTE GREY 2068360 PARKER | 84 zł |
Długopis Jotter XL srebrny (P-2068360) | 77 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →