Długopis Parker Jotter XL K69 Matte Green CT
Zdjęcia 4 |
Parker Jotter XL K69 Matte Green CT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Parker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Parker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Parker Jotter XL K69 Matte Green CT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parker Parker Długopis Jotter XL Greenwich Matte zielony | 95 zł |
Parker Jotter Pen Czarny 2068511 | 85 zł |
Długopis Parker Jotter XL Greenwich Matte Green - 2068511 | 70 zł |
Długopis JOTTER XL MATTE GREEN 2068511 PARKER | 84 zł |
Długopis Jotter XL zielony (P-2068511) | 77 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →