Ручка Parker Jotter K63 Kensington Red CT (1953187)
Parker Jotter K63 Kensington Red CT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker Jotter K63 Kensington Red CT
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Parker Długopis Parker Jotter CT Kensington czerwony + Etui Grawer | 109 zł |
Parker Długopis Parker Jotter CORE Kensington | 79 zł |
Parker Jotter Czerwony Kensington CT T2016 (1953187) | 62 zł |
Długopis Parker Jotter CORE Kensington | 79 zł |
Długopis Jotter Kensington Red CT | 57 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →