Długopis Parker Jotter Core F691 Stainless Steel GT (2030948)
Zdjęcia 4 |
Parker Jotter Core F691 Stainless Steel GT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Parker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Parker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Parker Jotter Core F691 Stainless Steel GT
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parker Jotter Fountain Pen | Stainless Steel with Gold Trim | Medium Nib B | 99 zł |
Parker Zestaw Pióro i Długopis Parker Jotter stalowe GT Pudełko Grawer | 195 zł |
Parker Parker Pióro wieczne Jotter FP M stalowe GT 2030948 | 123 zł |
Pióro Wieczne Parker Jotter Stainless Steel GT (M) - 2030948 | 83 zł |
Parker Zestaw dla Nauczyciela / Pióro i Długopis / Parker Jotter GT / Pude | 199 zł |
Parker Pióro wieczne Parker Jotter stalowe GT Pudełko z Grawerem | 149 zł |
Parker Pióro wieczne Parker Jotter stalowe GT Grawer | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →