Długopis Parker IM Core F321 Dark Espresso CT
Zdjęcia 7 |
Parker IM Core F321 Dark Espresso CT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Parker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Parker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Parker IM Core F321 Dark Espresso CT
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parker Pióro wieczne Parker IM Dark Ekspresso | 223 zł |
Parker Pióro wieczne Parker IM Dark Espresso CT (1931650) | 179 zł |
Parker Parker IM Pióro Wieczne Dark Espresso CT Grawer | 199 zł |
Pióro Wieczne (F) Parker IM Dark Espresso CT - 1931650 | 141 zł |
Parker Parker IM Pióro Wieczne Dark Espresso CT + Etui Grawer | 229 zł |
Parker Pióro Wieczne Parker IM Dark Espresso CT z Grawerem | 249 zł |
Parker Zestaw Parker IM Długopis Pióro Dark Espresso CT z Grawerem | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →