Długopis Parker Urban Core F309 Muted Black CT (1931592)
Zdjęcia 5 |
Parker Urban Core F309 Muted Black CT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Parker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Parker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Parker Urban Core F309 Muted Black CT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parker Parker Pióro Urban | 300 zł |
Parker Parker Urban Pióro Wieczne Muted Black CT | 229 zł |
Pióro Wieczne (F) Urban Muted Black CT - 1931592 | 219 zł |
Parker Parker Urban Pióro Wieczne Black CT Grawer | 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →