Długopis Parker Jotter K63 Stainless Steel GT (1953182)
Zdjęcia 3 |
Parker Jotter K63 Stainless Steel GT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Parker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Parker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Parker Jotter K63 Stainless Steel GT
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parker Oryginalny Długopis PARKER Jotter GT stal z GRAWEREM | 75 zł |
Parker Długopis Parker Jotter srebrny | 73 zł |
Długopis Parker Jotter srebrny | 83 zł |
Długopis stalowy PARKER Jotter na prezent + własny GRAWER logo napis | 52 zł |
Parker Jotter Stalowy Matowy GT T2016 (1953182) | 56 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →