Długopis Pilot Frixion Point 0.5 Blue Ink
Zdjęcia 5 |
Pilot Frixion Point 0.5 Blue Ink |
|
Podczas nagrzewania atrament staje się bezbarwny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pilot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pilot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pilot Frixion Point 0.5 Blue Ink
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilot Pilot Cienkopis Frixion Point FRP5 niebieski | 13 zł |
Pilot PILOT CIENKOPIS FRIXION POINT NIEBIES X1 PIBLFRP5LX1 | 22 zł |
Cienkopis, Frixion Point, niebieski | 14 zł |
Wymazywalny cienkopis kulkowy PILOT FRIXION Point 0,5 niebieski | 14 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →