Długopis Parker Jotter Originals Magenta (2075996)
Zdjęcia 4 |
Parker Jotter Originals Magenta |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Parker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Parker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Parker Jotter Originals Magenta
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parker PIÓRO WIECZNE PARKER JOTTER ORIGINALS, MAGENTA | 49 zł |
Długopis JOTTER Originals różowy '90 PARKER | 39 zł |
Parker DŁUGOPIS PARKER JOTTER ORIGINALS, MAGENTA | 35 zł |
Pióro Wieczne Parker Jotter Originals Magenta (M) - 2096860 | 45 zł |
Długopis Parker Jotter Originals Magenta - 2075996 | 34 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →