Długopis Parker Jotter XL K69 Matte Blue CT (2068359)
Zdjęcia 4 |
Parker Jotter XL K69 Matte Blue CT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Parker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Parker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Parker Jotter XL K69 Matte Blue CT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parker Parker Długopis Jotter XL niebieski | 95 zł |
Parker Długopis JOTTER XL Matte Blue | 76 zł |
Parker Jotter Xl M Cc Ballpoint Pen Niebieski 2068359 | 84 zł |
Długopis Parker Jotter XL Primrose Matte Blue - 2068359 | 71 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →