Długopis Parker Vector K03 Stainless Steel CT (2025445)
Parker Vector K03 Stainless Steel CT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Parker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Parker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Parker Vector K03 Stainless Steel CT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Parker Parker Długopis automatyczny Vector srebrny | 126 zł |
Parker PARKER Vector Długopis stalowy | 89 zł |
Długopis, Vector, M, niebieski | 117 zł |
Parker PARKER Vector Długopis Stalowy Prezent Grawer | 109 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →