Aparat fotograficzny Panasonic DC-S5 II kit 20-60
Wideo 27Zdjęcia 16 |
Panasonic DC-S5 II kit 20-60
20-60 mmbody
S (Leica S)bezlusterkowiecwideo UltraHDpowyżej 4KRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:full frame, 24 MPix
Ogniskowa:20 - 60 mm
Przysłona obiektywu:f/3.5 - f/5.6
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K), powyżej 4K
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:50-204800
Zdjęcia seryjne:9 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie kamer PanasonicW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Panasonic.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DC-S5 II kit 20-60
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic DC-S5 II kit 20-60
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic Lumix S5II + S 24-105mm f/4 MACRO O.I.S. Wybrane obiektywy do 44 | 13 199 zł |
Bezlusterkowiec Panasonic Lumix S5II + 20-60mm f/3.5-5.6 + 50mm f/1.8 + Do | 10 999 zł |
Aparat Panasonic LUMIX S5II + S 50mm + R 20-60mm + rabat do 4400 zł na obi | 10 999 zł |
Panasonic Lumix S5II + S 50 mm f/1.8 Wybrane obiektywy do 4400 zł taniej ( | 9 699 zł |
Panasonic Lumix S5II + R 20-60 mm f/3-5-5.6 + S 50 mm f/1.8 Wybrane obiekt | 10 999 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Panasonic DC-S5 II
Ceny na Panasonic DC-S5 II |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-S5 II kit 20-60 | od 9 699 zł | 8 oferty | ||
Panasonic DC-S5 II body | od 8 503 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →