Namiot Outwell Parkdale 6PA
Zdjęcia 5 |
Outwell Parkdale 6PA
4 -osobowe
23.6 kg
6 -osobowe 25 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:6
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:25 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Outwell Parkdale 6PA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot rodzinny dla sześciu osób osób Outwell Parkdale 6 green - ONE SIZE | 6 970 zł |
Nadmuchiwany namiot Outwell Parkdale 6PA Kolor: zielony | 6 970 zł |
Namiot rodzinny dla sześciu osób osób Outwell Parkdale 6 green - ONE SIZE | 6 970 zł |
Modyfikacje Outwell Parkdale 6PA
Ceny na Outwell Parkdale 6PA |
---|---|---|---|---|
Outwell Parkdale 4PA | od 6 120 zł | 4 oferty | ||
Outwell Parkdale 6PA | od 6 970 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →