Namiot Outwell Parkdale 4PA
Zdjęcia 7 |
Namiot kempingowy dla czterech osób marki Outwell można zaliczyć do rozwiązań premium. Jedną z głównych cech jest tutaj technologia Air Tube, czyli nadmuchiwana rama z systemem szybkiego montażu. W związku z tym montaż i demontaż nie zajmie dużo czasu nawet początkującym, a w zestawie znajduje się praktyczna ręczna pompka. Zaleca się użytkowanie modelu na obozach kempingowych podczas trzech ciepłych pór roku.
Markiza zewnętrzna zapewnia wysokiej jakości ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym (SPF30+), która nie powinna zmniejszać się z czasem przy użytkowaniu do 5 tygodni w roku. Namiot Outwell Parkdale 4PA posiada sypialnię z ciemnym sufitem (lepsza ochrona przed światłem) oraz przegrodą dzielącą wspólny salon na dwie części o wymiarach podłogi 215x140 cm każda. Dodatkowymi atutami są wysokie sufity (aż 2 m) oraz przestronny przedsionek o długości 400 cm, którego łączna powierzchnia wynosi blisko 12 m2, co wystarcza do zorganizowania zarówno kuchni, jak i strefy spożywania posiłków.
Na szczególną uwagę zasługuje obecność dwóch wejść, przemyślany system wentylacji oraz duża ilość okien widokowych, które wpuszczają do wnętrza dużo naturalnego światła. Model nie będzie obawiał się dość intensywnych opadów, gdyż wodoodporność markizy poliestrowej określona jest na 4000 mm, a polietylenowego spodu na 10 000 mm słupa wody. Warto również wziąć pod uwagę, że produkt waży 23,5 kg i ma duże wymiary w etui - 85x41x41 cm.
Kup Outwell Parkdale 4PA
Outwell Parkdale 4PA Namiot gładki 111180 | 8 094 zł |
Namiot rodzinny czteroosobowy osób Outwell Parkdale 4 green - ONE SIZE | 6 120 zł |
Nadmuchiwany namiot Outwell Parkdale 4PA Kolor: zielony | 6 120 zł |
Namiot rodzinny czteroosobowy osób Outwell Parkdale 4 green - ONE SIZE | 6 120 zł |
Modyfikacje Outwell Parkdale 4PA
Ceny na Outwell Parkdale 4PA |
---|---|---|---|---|
Outwell Parkdale 4PA | od 6 120 zł | 4 oferty | ||
Outwell Parkdale 6PA | od 6 970 zł | 3 oferty |