Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 1040 srebrny (NICR 1040)
Nivona CafeRomatica 1040 srebrny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nivona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nivona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nivona CafeRomatica 1040 srebrny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
W pełni automatyczny ekspres do kawy NIVONA CAFEROMATICA 1040 300001040 | 9 305 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica NICR 1040 - szary | 9 999 zł |
Nivona CafeRomatica 1040 | 8 859 zł |
Ekspres ciśnieniowy NIVONA CafeRomatica 1040 | 9 999 zł |
Nivona CafeRomatica 1040 | 9 999 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Nivona CafeRomatica 1040:
- Oświetlenie filiżanki
- Tryb oszczędzania energii
- Tylne rolki do poruszania się
PolecamyPorównaj w tabeli →