Lodówka MPM 46-CJ-01
MPM 46-CJ-01 |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 46-CJ-01
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM 46-CJ-02/H frigo Combine Pose Free 41 l F Noir Argent MPM-46-CJ-02H | 572 zł |
Lodówka MPM 46-CJ-01 E 51cm Biała | 459 zł |
Lodówka MPM 46-CJ-01/H Biała | 440 zł |
MPM MPM-46-CJ-01/E 51cm Biały | 459 zł |
Chłodziarka MPM-46-CJ-02/H czarna, kostka, 41l | 583 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →