Холодильник MPM 46-CJ-01
MPM 46-CJ-01 |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 46-CJ-01
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM 46-CJ-02/H frigo Combine Pose Free 41 l F Noir Argent MPM-46-CJ-02H | 575 zł |
Lodówka MPM 46-CJ-01 E 51cm Biała | 459 zł |
MPM MPM-46-CJ-01/E 51cm Biały | 459 zł |
Chłodziarka MPM-46-CJ-02/H czarna, kostka, 41l | 583 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →